• Реєстрація
Зовнішнє незалежне оцінювання
Пробне ЗНО - 2021 PDF Друк e-mail

Інформацію взято з сайту testportal.gov.ua

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме протягом 5–19 січня        2021 року.


Вартість пробного тестування   у 2021 році для осіб, які проходитимуть ПЗНО у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, становить 216 грн.

Зареєструватися на Пробне ЗНО можна самостійно за посиланням   - Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти

https://www.test.if.ua/probne/

 

Останнє оновлення на Понеділок, 11 січня 2021, 18:00
 
ЗНО - 2021 PDF Друк e-mail

Реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня включно.

Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика або математика (завдання рівня стандарту).  Третій – історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська). Четвертий предмет ви обираєте самостійно із запропонованого вище переліку. Пам’ятайте, що для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й іноземну мову (англійську, німецьку, французьку, іспанську), й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів.


ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬ ДПА У ФОРМІ ЗНО

Комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу (оформляє навчальний заклад)
  • засвідчену копію паспорта громадянина України
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері)
Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання розроблено мобільний додаток «Моє ЗНО», що дає змогу отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження зовнішнього оцінювання, а також результати тестування на власний мобільний пристрій.
Інформацію взято з https://testportal.gov.ua/

Останнє оновлення на Середа, 13 січня 2021, 13:02
 


вул. Трибушанська 14, с.Ділове, 90625 | +380 31 32 323 16 | info@diloveschool.com.ua

Copyright © 2023. Діловецька загальноосвітня шола І-ІІІ ступенів.

S5 Box

Ввійти на сайт

Реєстрація

*
*
*
*
*

Поля, позначені (*), є обов'язковими для заповнення.

Captcha plugin for Joomla from Outsource Online