• Реєстрація

Дорогі друзі!

e-mail Друк PDF

Ми розповімо вам, як прийнято поводитися в стінах нашого навчального закладу. Словом, той, хто розуміє свободу як можливість робити все, що заманеться, не думаючи про інших, ПРИЙШОВ ВЧИТИСЯ НЕ ТУДИ! У нашій школі до такої «свободи» ставляться вкрай негативно. У нас заохочується свобода думки, творчості, дискусій, але ніяк не свобода плювати на підлогу і класти ноги на стіл. Крім того, багато хто на власному досвіді переконалися, що гідна поведінка не тільки прийнятна, але й корисна і вигідна. Вона дозволяє набагато легше і ефективніше вирішити багато проблем і досягти найрізноманітніших цілей.


Напевно, у когось вже виникло питання: "Як же так? Стільки обмежень, а де ж свобода?" Відповідаємо: наша свобода завжди обмежена нашими обов'язками і правами оточуючих. Наприклад, свобода розмахувати руками закінчується там, де починається ніс, що стоїть поруч. І ось що цікаво: іноді цим носом можеш стати ти сам. Тому про межі своєї свободи корисно пам'ятати і час від часу замислюватися.

У кожного корпоративного середовища є свої правила, традиції, пам'ятні дати. У нашому навчальному закладі завжди високо цінувалися не тільки ці специфічні особливості, але і загальна культура, вихованість, гарні манери, повага до оточуючих - словом, всі ті якості, без яких неможливо долучитися до освічених верств суспільства. Дотримання етикету і правил пристойності - категорична вимога до всіх, хто поповнює ряди наших учнів. Можливо, вступаючи до школи, хтось думав, що завдання учня зводяться до відвідування занять, виконання домашніх завдань, написання контрольних робіт, здачі заліків та іспитів і т.д., і т.п. Якщо так, то поспішіть розлучитися з цією помилкою: все перераховане - необхідна, але зовсім недостатня умова майбутньої успішної кар'єри. Потрібно ще навчитися взаємодіяти, спілкуватися, розуміти і приймати один одного, викладачів, керівників; навчитися діяти за правилами, прийнятим в колективному середовищі нашої школи. Інакше дуже скоро життя почне суворо питати з вас за кожен промах. Ви - учні однієї з чудових шкіл. Попереду у вас цікаве майбутнє. А поки вас чекають роки навчання, роки життя в стінах нашої школи. І для того, щоб ці роки були не просто корисні, але й приємні, щоб потім згадувати про них із задоволенням, потрібно стати справжніми, повноправними школярами.

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ

Останнє оновлення ( П'ятниця, 22 жовтня 2021, 10:57 )  

вул. Трибушанська 14, с.Ділове, 90625 | +380 31 32 323 16 | info@diloveschool.com.ua

Copyright © 2023. Діловецька загальноосвітня шола І-ІІІ ступенів.

S5 Box

Ввійти на сайт

Реєстрація

*
*
*
*
*

Поля, позначені (*), є обов'язковими для заповнення.

Captcha plugin for Joomla from Outsource Online